Мінцифра та Укроборонпром домовились спільно розвивати сферу штучного інтелекту в Україні

SEO Новости Разное

Мінцифра та Укроборонпром домовились спільно розвивати сферу штучного інтелекту в Україні

Мінцифра та Укроборонпром домовились спільно розвивати сферу штучного інтелекту в Україні

Відповідний Меморандум про наміри щодо консолідації зусиль для розвитку цифрової економіки, цифрових інновацій, зокрема — сфери технологій штучного інтелекту, 26 серпня підписали міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров та генеральний директор «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Документом передбачається співпраця за двома основними напрямами:

  • розвиток штучного інтелекту у сферах національної безпеки та оборони;
  • створення науково-дослідних проєктів у галузі штучного інтелекту у сфері національної безпеки (акселератори R&D, навчальні програми тощо).

Не вдаючись в деталі, генеральний директор «Укроборонпрому» заявив, що впровадження технологій штучного інтелекту в оборонній сфері є важливою складовою реформи усього ОПК та Укроборонпрому зокрема.

«Оборонні відомства провідних країн також вивчають можливості застосування алгоритмів ШІ в оборонній сфері, виходячи з дуже успішних результатів, отриманих у цивільній області такими компаніями, як Google, Apple або Facebook. Це не просто тренд, це виклик часу і необхідність. Сьогодні ці технології цікаві оборонці як з точки зору захисту власного кіберпростору, так і з точки зору інноваційних розробок та створення зброї і техніки нового надсучасного зразка. Йдеться, зокрема, про безпілотні системи, справжній потенціал яких охоплює всі середовища бою, — землю, море, повітря та космос. Це дасть нам можливість перемагати у війнах майбутнього»

Юрій Гусєв

генеральний директор «Укроборонпром»

Нагадаємо, у травні Кабмін затвердив план реалізації концепції розвитку штучного інтелекту, який з-поміж іншого передбачає затвердження в четвертому кварталі 2021 року заходів протидії кіберзагрозам із використанням ШІ.

Уряд затвердив план реалізації концепції розвитку штучного інтелекту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожие записи

Новости

Наконечники, иглы, картриджи для татуажа в Украине

Современные технологии в сфере татуажа развиваются очень активно, совершенствуется оборудование. Поэтому можно рассчитывать на комфортное выполнение работ с гарантией максимальной точности и качества. Пригодиться могут

Новости

Морские курсы — залог эффективного обучения

При помощи обучения можно развиваться практически в любой сфере. Главное воспользоваться качественным порталом, который поможет развиваться и добиваться новых качественных результатов. В настоящее время подобные

Новости

Металлопрокат в Украине

Без металлопроката невозможно представить многие сферы человеческой деятельности. Поэтому можно купить металл под самые разнообразные потребности. Тут главное обратиться в проверенную компанию, чтобы получить доступ