У Києві почала працювати ще одна цілодобова доставка їжі Bond Delivery

SEO Новости Разное

У Києві почала працювати ще одна цілодобова доставка їжі Bond Delivery

У Києві почала працювати ще одна цілодобова доставка їжі Bond Delivery

У столиці України почав працювати ще один сервіс цілодобової доставки їжі Bond Delivery. Замовлення в Bond Delivery можна зробити через сайт або додаток, Bond також працює як служба таксі. Така ж система працює в Одесі, де сервіс заробив вперше. Послугами Bond Delivery також можна скористатися в Чорноморську.

Стан замовлення і переміщення кур’єра відображаються на карті. Замовлення доставляється до дверей, також можна вибрати опцію «Вийду до машини». Оплатити замовлення можна трьома способами: готівкою кур’єру, з рахунку таксі Bond або платіжною карткою.

У Києві почала працювати ще одна цілодобова доставка їжі Bond Delivery

На момент запуску всі замовлення від 300 гривень доставляються безкоштовно. В інших випадках вартість доставки розраховується при замовленні і залежить від суми замовлення і відстані. Доставка працює 24/7.

В Одесі з доставкою Bond Delivery співпрацює близько 500 закладів і понад 100 магазинів. Мобільний застосунок можна завантажити за наступними посиланнями: iOS та Android.

Наразі в Україні працюють сервіси доставки їжі Glovo, Rocket та Bolt Food, а ось Uber Eats вирішила піти з нашого ринку, не витримавши конкуренції.

Джерело: Bond Delivery

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожие записи

Новости

Наконечники, иглы, картриджи для татуажа в Украине

Современные технологии в сфере татуажа развиваются очень активно, совершенствуется оборудование. Поэтому можно рассчитывать на комфортное выполнение работ с гарантией максимальной точности и качества. Пригодиться могут

Новости

Морские курсы — залог эффективного обучения

При помощи обучения можно развиваться практически в любой сфере. Главное воспользоваться качественным порталом, который поможет развиваться и добиваться новых качественных результатов. В настоящее время подобные

Новости

Металлопрокат в Украине

Без металлопроката невозможно представить многие сферы человеческой деятельности. Поэтому можно купить металл под самые разнообразные потребности. Тут главное обратиться в проверенную компанию, чтобы получить доступ