У monobank з’явиться eSim від lifecell — запуск вже на наступному тижні

SEO Новости Разное

У monobank з’явиться eSim від lifecell — запуск вже на наступному тижні

У monobank з’явиться eSim від lifecell — запуск вже на наступному тижні

У липні monobank анонсував запуск e-SIM в серпні, та тільки зараз послуга стала готова до релізу — наразі проходить бета-тестування, а запуск обіцяють на наступному тижні. Деталі повідомив співзасновник популярного платіжного застосунку Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, eSIM — повноцінна SIM-карта в електронній формі, яка додається в смартфон шляхом сканування QR-коду. Таким чином, в один смартфон можна додати кілька eSIM і швидко між ними перемикатися.

Партнером monobank по проєкту eSim виступає мобільний оператор lifecell. monobank обіцяє повернення 150 грн кешбеком за покупку випадкового номера та бонус 150 грн на мобільному рахунку для оплати обраного пакета.

Крім випадкового номера, користувач зможе обрати один з запропонованих (якщо у lifecell є номер, який збігається з поточним, він покажеться першим у списку), або підібрати відповідний номер у конструкторі.

Завдяки інтеграції можна буде керувати рахунком lifecell прямо із застосунку monobank. Обіцяють наступні функції:

  • перегляд балансу
  • можливість змінити тариф (з’явиться через кілька тижнів)
  • регулярні платежі
  • встановлення eSIM в один клік на iOS (для Android через QR, який прийде на електронну пошту)

eSim в Украине: что это такое и как им воспользоваться?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Похожие записи

Новости

Морские курсы — залог эффективного обучения

При помощи обучения можно развиваться практически в любой сфере. Главное воспользоваться качественным порталом, который поможет развиваться и добиваться новых качественных результатов. В настоящее время подобные

Новости

Металлопрокат в Украине

Без металлопроката невозможно представить многие сферы человеческой деятельности. Поэтому можно купить металл под самые разнообразные потребности. Тут главное обратиться в проверенную компанию, чтобы получить доступ